ZMAGANIA PŁYWACKIE 2024

 

24 Styczeń 2024

 

Klub Sportowy BodyMors serdecznie zaprasza na Zmagania Pływackie na Jeziorze Tarnobrzeskim
Termin zmagań: 2 marca 2024r.
W ramach ww. wydarzenia zaplanowano:
- Zawody pływackie na dystansie 250 i 500 m ( start godz. 12:00 / rejestracja od godz. 11:00)
- Wspólną kąpiel (godz. 14:00)

 

Więcej...

 

MORS LOVE

 

12 Styczeń 2024

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków zimnych kąpieli z Tarnobrzega i okolic jak również tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z morsowaniem 14 stycznia zamorsujmy razem!

 

Więcej...

 

XIX Tarnobrzeska Parada Mikołajów

 

04 Grudnia 2022

 

Niedziela – 4.12.2022r na długo pozostanie w naszej pamięci. Niezapomniane przeżycia i emocje związane z udziałem w XIX Tarnobrzeskiej Paradzie Mikołajów jeszcze długo będą nam towarzyszyć i wywoływać uśmiech na naszej twarzy – Dziękujemy klubowiczom BodyMors za obecność, zaangażowanie i wielkie serducho
Podziękowania dla mediów za fotorelacje Echo Dnia Podkarpackie Portal NadWisłą24

 

Więcej...

Biszcza

 

03 Grudnia 2022

 

To nie koniec wydarzeń, które miały miejsce w ostatni weekend. 03.12.2022r. Klubowicze BodyMors mieli przyjemność uczestniczyć w Mikołajkowym Rozpoczęciu Sezonu Morsowego, organizowanym przez Klub Morsów KRA Biszcza. Uroczystość w Biszczy połączona była ze zbiórką charytatywną dla Olusia Matysa. Serdecznie dziękujemy za gościnę, życzliwość i fantastyczną atmosferę jak zwykle w ocenie brakło na skali 

 

Więcej...

Inaguracja sezonu morsowego nad Jeziorem Tarnobrzeskim

 

12 Paździenik 2022

 

Mamy wielką przyjemność poinformować, iż 21.10.2022r. odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu morsowego nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Już od godziny 17:00 na terenach rekreacyjnych Tawerny Marina rozpocznie się część artystyczna, podczas której będziemy mogli zobaczyć stand-up Maćka Ambickiego. O godzinie 18 wystąpi dla Nas zespół Baciary a po koncercie czeka nas zabawa pod gwiazdami przy największych tanecznych hitach, które zagrają dla nas DJ. Lukash, DJ. Kalish, DJ. Karoll, Dj. Tomek oraz DJ. Ariel.
Nie zabraknie również przedstawicieli zaprzyjaźnionych klubów, którzy wspólnie z nami będą celebrować tą chwilę.

Podczas oficjalnego rozpoczęcia sezonu będziemy chcieli wesprzeć Tarnobrzeskie Stowarzyszenie "Chrońmy Zwierzęta" - Schronisko
u Machowiaków, które obecnie znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Środki zbierane będą przez pracowników Schroniska i przekazane zostaną na karmę dla przebywających tam zwierzaków.

Całe wydarzenie ma charakter zamknięty i współorganizowane jest z Tawerną Marina, która tym samym zakończy tegoroczny sezon plenerowy nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Po uroczystym rozpoczęciu zapraszamy na wspólne kąpiele w zimnej wodzie
w każdą niedzielę o godzinie 12:00.

Informacje na temat miejsca spotkań zamieszczone zostaną na stronie internetowej klubu Body Mors Tarnobrzeg.

 

 

Więcej...

 

VI TARNOBRZESKIE ZMAGANIA Z WISŁĄ

 

28 Luty 2022

 

Zbiegły się w czasie z tragiczną sytuacją panującą za naszą wschodnią granicą. Chcemy poinformować, że impreza odbędzie się zgodnie z planem. Jednocześnie pragniemy wyrazić swoją solidarność z narodem ukraińskim i przekazać część wpływów z organizacji imprezy na rzecz ofiar wojny. Do zobaczenia w najbliższą sobotę!

 

 

Więcej...

DOM DZIECKA W SKOPANIU

 

1 Grudnia 2021

 

Drogie MORSY! W dniu 05 grudnia (niedziela) podczas kąpieli o godz 12:00 będzie prowadzona zbiórka żywności długoterminowej oraz chemii gospodarczej na rzecz DOMU DZIECKA W SKOPANIU. LICZYMY NA WAS jak zwykle. Pamiętajcie, że dobro powraca

 

Więcej...

Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie

 

13 Luty 2022

 

W dniach 10-13 luty 2022 odbył się XVIII i XIX Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie . W zawodach Mrozoodporni nasz klub BODYMORS dzielnie brał udział w licznych konkurencjach w efekcie czego zajęliśmy TRZECIE miejsce , w nagrodę było przewodzenie w paradzie ulicami Mielna wszystkich klubów uczestniczących w złocie . Klub dumnie reprezentował miasto Tarnobrzeg .

 

Więcej...

 

Pogoda

Kalendarz

VI TARNOBRZESKIE ZMAGANIA Z WISŁĄ

 

09 Stycznia 2022

 

Przypominamy, że już 15 lutego od godziny 20:00 RUSZAJĄ ZAPISY NA VI TARNOBRZESKIE ZMAGANIA Z WISŁĄ! Zgłoszenia dokonane przed godz. 20:00 nie będą uwzględniane.

 

Więcej...

 

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

NA SKRÓTY

ul. Dekutowskiego 5/1

39-400 Tarnobrzeg

 

tel. 512 968 275

bodymors@op.pl

Copyright © Tarnobrzeskie Stowarzyszenie BODYMORS

2011 - 2024